Szkoła roku 2018
Artykuł dodano dn. 03.12.2018 r. | autor: Admin

Laureaci Plebiscytu Nauczyciel na Medal oraz Szkoła Roku odebrali nagrody w czwartek, 29 listopada, podczas uroczystej gali na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.
Pani Dyrektor Katarzyna Jonkisz odbiera nagrodę w kategorii Szkoła Roku w powiecie chrzanowskim. Wszystkim rodzicom, uczniom i sympatykom szkoły serdecznie dziękujemy za wsparcie.

Informacje:

Dziennik elektroniczny
UONET+ to nowoczesny system uczniowski obejmujący e-dziennik, sekretariat szkolny, świadectwa, zastępstwa oraz witrynę rodziców i uczniów.

Zebrania z rodzicami 2020/21

Daty, godziny oraz tematyka spotkań, zebrań, dni otwartych dla rodziców w ciągu całego roku szkolnego

Konsultacje dla uczniów i rodziców
Informacje dotyczące konsultacji. Organizacja konsultacji musi być tak zaplanowana, aby do minimum ograniczyć przebywanie na terenie szkoły dużej liczby dzieci. Konsultacje będą się odbywały indywidualnie na określoną godzinę i w określony dzień tygodnia wg załączonego harmonogramu.