Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży z terenu gminy Alwernia...
Artykuł dodano dn. 01.10.2019 r. | autor: Joanna Słota

Uczniowie klasy 2 pod opieką wychowawczyni i rodzica uczestniczą w zajęciach pozalekcyjnych finansowanych z dotacji jaką otrzymała OSP Brodła na „Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży z terenu gminy Alwernia poza zajęciami szkolnymi w 2019 roku wraz z realizacją zajęć profilaktycznych z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i narkomanii. W zdrowym ciele – zdrowy duch” Uczniowie przez 10 tygodni jeżdżą na zajęcia nauki pływania na basenie w Chrzanowie. Dzieci podzielone są na dwie grupy które pod czujnym okiem instruktorów oswajają się z wodą i podejmują próbę pływania. Życzymy dzieciom wytrwałości!!!!

Informacje:

Dziennik elektroniczny
UONET+ to nowoczesny system uczniowski obejmujący e-dziennik, sekretariat szkolny, świadectwa, zastępstwa oraz witrynę rodziców i uczniów.

Zebrania z rodzicami 2020/21

Daty, godziny oraz tematyka spotkań, zebrań, dni otwartych dla rodziców w ciągu całego roku szkolnego

Konsultacje dla uczniów i rodziców
Informacje dotyczące konsultacji. Organizacja konsultacji musi być tak zaplanowana, aby do minimum ograniczyć przebywanie na terenie szkoły dużej liczby dzieci. Konsultacje będą się odbywały indywidualnie na określoną godzinę i w określony dzień tygodnia wg załączonego harmonogramu.