Informacje i ogłoszenia

Zmiana nazwy szkoły
Zespół Szkół nr 2 w Brodłach od 1.09.2017 r. zmienia swoja nazwę na
Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Brodłach.
Wszystkie klasy od 1 do VII szkoły podstawowej oraz klasy II i III gimnazjum będą realizowały obowiązek szkolny w dotychczasowym miejscu
 Repetytoria w roku szkolnyck 2020/21
Terminy repetytorium klas 8 szkoły podstawowej i III gimnazjum przewidziane w roku szkolnym 2019/20.

Dodatkowe dni wolne od nauki 2020/2021
Dodatkowe dni wolne od zajęć edukacyjnych w roku szkolnym 2020/21

Zasady obowiązujące uczniów
Zasady obowiązujące uczniów w Zespole szkół nr 2 w Brodłach Obowiązkiem ucznia jest:...
Informacje:

Informacje i ogłoszenia
Zobacz informacje i ogłoszenia związane z własciwym funkcjonowaniem szkoły.
Zebrania z rodzicami 2020/21
Daty, godziny oraz tematyka spotkań, zebrań, dni otwartych dla rodziców w ciągu całego roku szkolnego.

Konsultacje nauczycieli 2020/21
Dni i godziny konsultacji nauczycieli z rodzicami w Zespole Szkół nr 2 w Brodłach.

Zajęcia dodatkowe 2020/21
Wykaz wszystkich zajęć dodatkowych i pozalekcyjnych dla uczniów, prowadzonych w naszej szkole.

Dziennik elektroniczny
Logowanie do E-dziennika elektronicznego dla rodziców i uczniów, umożliwia szybkie sprawdzenie frekwencji, ocen, uwag czy zadań domowych.