Przekarz 1 % podatku

Artykuł dodany 06.01.2021 r. | Admin

Stowarzyszenie PRO BONO, działające na rzecz Szkoły Podstawowej w Brodłach podpisało porozumienie ze Stowarzyszeniem Pomocy Szkole Małopolska (SPSM).
Przeznaczając 1% swojego podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska, wspieracie Państwo Szkołę Podstawową w Brodłach, ponieważ Państwa wpłaty zostaną przekazane przez SPSM na konto Stowarzyszenia PRO BONO.
Całość uzyskanej kwoty zostanie przeznaczona na rozwój Szkoły Podstawowej w Brodłach (zakup pomocy naukowych, książek, wyposażenia sal i szkoły, etc.), a sprawozdanie rozliczające otrzymaną od Państwa dotację zostanie opublikowane na stronie internetowej szkoły oraz stronie Stowarzyszenia PRO BONO.

Jak prawidłowo wypełnić PIT aby środki od Państwa trafiły do szkoły?:

Informacje:

Zebrania z rodzicami 2020/21

Daty, godziny oraz tematyka spotkań, zebrań, dni otwartych dla rodziców w ciągu całego roku szkolnego
Konsultacje nauczycieli 2020/21

Dni i godziny konsultacji nauczycieli z rodzicami w Zespole Szkół nr 2 w Brodłach.

Repetytoria w roku szkolnyck 2020/21
Terminy repetytorium klas 8 szkoły podstawowej i III gimnazjum przewidziane w roku szkolnym 2019/20.

strona w przygotowaniu

Zebrania z rodzicami 2020/21