Rok szkolny 2019/20

All You Need Is Love 2019
  Zdarzyło się 27 luty 2019 r. od tego czasu upłynęło: 574 dni

Gratulujemy naszym uczennicom Ani z klasy VIII oraz Kasi z klasy VIII znakomitego występu na gminnym konkursie poezji w języku angielskim „All you need is love”. Kasia zdobyła II miejsce w kategorii klas VII -VIII. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Na lodowisku w Chrzanowie.
  Zdarzyło się 23 luty 2020 r. od tego czasu upłynęło: 213 dni

Dwudziestego lutego uczniowie klas VI , VII oraz VIII wraz z wychowawczyniami pojechali na lodowisko w Chrzanowie. Mimo, tego, że obawialiśmy się deszczu - wszyscy wiemy jak wygląda zima w tym roku :) okazało się, że pogoda nam dopisała.

Spędziliśmy aktywnie czas rozwijając nowe umiejętności.
Wszyscy zgodnie stwierdzili, że koniecznie to trzeba powtórzyć.

Tłusty czwartek.
  Zdarzyło się 20 luty 2020 r. od tego czasu upłynęło: 216 dni

Tłusty czwartek – w kalendarzu chrześcijańskim ostatni czwartek przed wielkim postem (czyli 52 dni przed Wielkanocą), znany także jako zapusty, mięsopust[1][2], karnawał. Tłusty czwartek rozpoczyna ostatni tydzień karnawału. W Polsce oraz w katolickiej części Niemiec, wedle tradycji, w tym dniu dozwolone jest objadanie się.

W imieniu całej społeczności szkolnej dziękujemy naszej Radzie Rodziców za słodki poczęstunek dla wszystkich uczniów i pracowników szkoły :) z okazji Tłustego czwartku :)

Balu Karnawałowo - Walentynkowym
  Zdarzyło się 17 luty 2020 r. od tego czasu upłynęło: 219 dni

Uczniowie klas IV - VIII świetnie bawili się na dorocznym balu Karnawałowo - Walentynkowym. Mieliśmy okazję wspólnie potańczyć "Kaczuchy" i Belgijkę oraz wiele innych przebojów - animatorkami dobrej zabawy była grupa dziewcząt z klasy ósmej za zaangażowanie dziękuję.

Wspólnie spędzony czas - niezapomniane wyznania.
Opiekun wolontariatu - Krystyna Buczek

Noworoczne Spotkanie Seniorów
  Zdarzyło się 20 styczeń 2020 r. od tego czasu upłynęło: 247 dni

W styczniu już tradycyjnie nasza szkoła wraz z panem sołtysem Brodeł K. Kowalikiem organizuje Noworoczne Spotkanie Seniorów. W tym roku najstarsi mieszkańcy zostali zaproszeni do szkoły. Mieli okazję oglądać Jasełka w wykonaniu uczniów klas I - III przygotowane pod czujnym okiem p. J. Kuciel oraz p. A. Mistarz. Przygotowaliśmy również niespodziankę w postaci krótkiego koncertu skrzypcowego - w wykonaniu uczennicy kl. VIII A. Libiszewskiej przy akompaniamencie p. Sł. Małocha - keyboard. Następnie wspólnie kolędowaliśmy najpierw grały nam na gitarach uczennice klasy V Karolina Woźny oraz Natalia Sibik później p. Sł. Małocha na akordeonie.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację tej uroczystości (dekoracje, poczęstunek cała logistyka) rodzicom oraz wszystkim wolontariuszom.

K. Buczek

Zbiórka WOŚP
  Zdarzyło się 13 styczeń 2020 r. od tego czasu upłynęło: 254 dni

Uczniowie naszej szkoły jak co roku wsparli WOŚP
Świeżo po zbiórkach informujemy, że pobiliśmy rekord :) W puszce pierwszej - 1471, 30zł , a w drugiej 617,84 więc łącznie 2089,14 przekroczyliśmy 2000 to świetny wynik - DZIĘKUJĘ młodzieży, która dzisiaj się szczególnie napracowała Erykowi, Karolinie i Paulinie (klasa VIII) oraz Marcinowi z klasy VII.

Serdecznie dziękuję również wszystkim tym, którzy przyczynili się do takiego wyniku ( za upieczenie ciast, organizację i udział w aukcji : "Wspieramy WOŚP") - wszystkim wielkie dzięki!!!
Dzisiaj szczególne podziękowania również dla rodziców za opiekę i transport - wolontariuszy.

CZYŃMY DOBRO, BO ONO DO NAS WRACA :)
Opiekun wolontariatu - Krystyna Buczek