Proponujmy udział w konkursie matematycznym:
„Zaproponuj jak spędzić czas !”
Uczniowie biorący udział mają za zadanie zagospodarowanie czasu wolnego dla siebie i rodziny, przede wszystkim rozwiniecie swoje umiejętności logiczne, matematyczne oraz zaproponujecie innym w jaki sposób można ciekawie spędzić wolny czas.

XIII Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie
Celem Olimpiady jest:
przybliżanie dzieciom i młodzieży postaci św. Maksymiliana Marii Kolbego, odnoszenie zdobytej wiedzy o św. Maksymilianie do współczesności i inspiracja własnych zachowań na wzór Świętego, zainteresowanie młodzieży wiedzą religijną, odkrywanie i rozwijanie uzdolnień uczniów, współpraca katechetów i nauczycieli innych przedmiotów w zakresie pracy z uczniem zdolnym.

ZOBACZ WYNIKI
„Konkurs Plastyczny Stroik Bożonarodzeniowy ”
Cele konkursu:
- promowanie spontanicznej ekspresji plastycznej dzieci i młodzieży,
- zachęcanie dzieci i młodzieży do wspólnych zabaw plastycznych,
- rozwijanie zainteresowań plastycznych poprzez stosowanie różnorodnych technik plastycznych.
Poniżej regulamin konkursu.

„Żyję bez uzależnień”
Stowarzyszenie Pro-Bono ogłasza konkurs plastyczny dla uczniów klas 7, 8 i III gim Szkoły Podstawowej w Brodłach z zakresu bezpieczeństwa i przeciwdziałania nałogom oraz innych zagrożeń pod nazwą „Żyję bez uzależnień” którego ideą jest popularyzowanie zdrowego trybu życia bez uzależnień

„ Świat zadymiony ma same złe strony ”
Stowarzyszenie Pro-Bono ogłasza Konkurs Plastyczny pt. "Świat zadymiony ma same złe strony", zachęcając tym samym wszystkie dzieci klas 1-3 Szkoły Podstawowej w Brodłach do składania prac w terminie do 30 listopada 2018 r. u swoich nauczycieli wychowawców lub u pedagoga szkolnego. Poniżej regulamin konkursu.

„ Cudaki - Zwierzaki ”
Z przyjemnością informujemy, że konkurs „Cudaki - Zwierzaki” został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie. Wykonane prace zachwycały różnorodnością i pomysłowością. Jury nagrodziło i wyróżniło prace następujących uczniów.

Konkurs - Mój Różaniec - rozstrzygnięty

Zamierzeniem konkursu było rozbudzenie umiłowania modlitwy różańcowej oraz rozwój talentów u uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Celem naszym było również budzenie aktywności twórczych dzieci, pobudzenie wyobraźni i pomysłowości uczniów oraz wykorzystywanie zdobytych wiadomości, umiejętności i dzielenie się nimi z innymi.

Konkurs Jan Paweł II, czyli jak Karol został papieżem etap szkolny i dekanalny zakończony

Celem konkursu było lepsze poznanie Osoby św. Jana Pawła II oraz uczczenie 40 rocznicy wyboru na stolicę Piotrową.
Na konkurs wpłynęło 13 prac. Zgodnie z regulaminem komisja do II etapu zakwalifikowała prace następujących uczniów: