Olimpiady i konkursy

Artykuł dodany 12.09.2020 r. | Administrator

Konkurs o książkach, bibliotekach
"O książkach, bibliotekach..."

Miło nam poinformować, że nasze uczennice klasy 7, Jagoda Raźny i Marzena Szpiech, zajęły III miejsce w II Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy "O książkach, bibliotekach..." Gratulujemy!

Konkurs Jesień w sztuce
"Jesień w sztuce"

Uczennica klasy 6, Dominika Duda, otrzymała wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym "Jesień w sztuce". Gratulujemy i życzymy dalszych twórczych sukcesów!

Informacje:

Zebrania z rodzicami 2020/21

Daty, godziny oraz tematyka spotkań, zebrań, dni otwartych dla rodziców w ciągu całego roku szkolnego
Konsultacje nauczycieli 2020/21

Dni i godziny konsultacji nauczycieli z rodzicami w Zespole Szkół nr 2 w Brodłach.

Repetytoria w roku szkolnyck 2020/21
Terminy repetytorium klas 8 szkoły podstawowej i III gimnazjum przewidziane w roku szkolnym 2019/20.

strona w przygotowaniu

Dodatkowe dni wolne
Przewidywane dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych W Szkole Podstawowej w Brodłach obowiązujące w roku szkolnym 2020/21