Organy szkoły

mgr Katarzyna Jonkisz

Dyrektor przyjmuje strony we wtorki:
8:30 - 10:00 oraz 13:30 - 15:00

Pan mgr inż. Józef Gaudyn dyrektor szkoły do roku 2013/14 nauczyciel fizyki i wychowania fizycznego w szkole podstawowej i gimnazjum. Serdeczny, wrażliwy na drugiego człowieka dobry i sympatyczny pedagog, działacz społeczny. Przyjaciel młodzieży..

Pani mgr Barbara Woś zastępca dyrektora szkoły do roku 2011/12 nauczycielka matematyki w szkole podstawowej i gimnazjum; ceniony i lubiany nauczyciel, dobry i uczciwy człowiek.

Mieczysław Hajduk, dyrektor Szkoły Podstawowej w Brodłach w latach 1968 - 1997. Ta szkoła była centrum Jego życia, bo przecież całe swoje życie zawodowe związał z tą miejscowością i z mieszkańcami Brodeł. Roczniki uczniów, które wychował, nauczyciele, z którymi współpracował i wszyscy mieszkańcy zawsze będą wdzięczni. Odszedł w dniu 24 stycznia 2018 r.