Organy szkoły

mgr Katarzyna Jonkisz

Pan mgr inż. Józef Gaudyn dyrektor szkoły do roku 2013/14 nauczyciel fizyki i wychowania fizycznego w szkole podstawowej i gimnazjum. Serdeczny, wrażliwy na drugiego człowieka dobry i sympatyczny pedagog, działacz społeczny. Przyjaciel młodzieży..

Pani mgr Barbara Woś zastępca dyrektora szkoły do roku 2011/12 nauczycielka matematyki w szkole podstawowej i gimnazjum; ceniony i lubiany nauczyciel, dobry i uczciwy człowiek.

Organy szkoły:

Dyrektor Szkoły

Dyrektor szkoły jest kierownikiem zakładu pracy dla zatrudnionych w szkole nauczycieli i pracowników nie będących nauczycielami, kieruje jej działalnością i reprezentuje ją na zewnątrz. Dyrektor szkoły odpowiada za dydaktyczny i wychowawczy poziom pracy szkoły i zapewnia odpowiednie warunki organizacyjne.

Grono pedagogiczne

Grono Pedagogiczne naszej szkoły zapewnia swoim uczniom profesjonalny sposób kształcenia, tworzy nowatorskie programy nauczania, umożliwia uczniom poszerzanie wiedzy w przedmiotowych kołach zainteresowań oraz pozwala im rozwijać swoje pasje.

Wychowawcy klas

Wychowawcy klasy sprawuje bezpośrednią opiekę nad uczniami i kieruje życiem zespołowym klasy, otaczają indywidualną opiekę każdego ucznia. Planuje i organizuje wspólnie z uczniami i ich rodzicami różne formy życia zespołowego, rozwijające jednostki i integrujące zespoły uczniów.

Samorzad szkoły

Przedstawia władzom szkoły opinie i potrzeb uczniów, dba o dobre imię i cześć szkoły, organizuje uczniów do wykonywania niezbędnych prac na rzecz naszej placówki i środowiska lokalnego. Występuje z inicjatywami organizowania imprez i uroczystości szkolnych.

Rada rodziców

Nasza Rada Rodziców jest autonomiczna,posiada odpowiednią, efektywną strukturę organizacyjną oraz określony precyzyjnie sposób pracy i tryb podejmowania decyzji. Rada Rodziców posiada własny budżet i samodzielnie, efektywnie nim zarządza.