Informacje i ogłoszenia

Rekrutacja 2020/21
Informacje związane z rekrutacją do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2020/2021
  Pomoc materialna Burmistrza Gminy Alwernia
Zobacz Ogłoszenie Burmistrza Gminy Alwernia dotyczące pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na terenie gminy - 2019/20.
  Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!
W związku z rozpoczęciem sezonu grzewczego 2018-2019 r. - KP PSP w Chrzanowie informuje o prowadzonej kampanii społecznej pn. Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!.
  Plan wspomagania szkół
Plan wspomagania szkół prowadzonych przez Gminę Alwernia w zakresie kształtowania kompetencji kluczowych
 Zmiana nazwy szkoły
Zespół Szkół nr 2 w Brodłach od 1.09.2017 r. zmienia swoja nazwę na
Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Brodłach.
Wszystkie klasy od 1 do VII szkoły podstawowej oraz klasy II i III gimnazjum będą realizowały obowiązek szkolny w dotychczasowym miejscu
 Repetytoria w roku szkolnyck 2019/20
Terminy repetytorium klas 8 szkoły podstawowej i III gimnazjum przewidziane w roku szkolnym 2019/20.

strona w przygotowaniu

Dodatkowe dni wolne od nauki 2019/2020
Dodatkowe dni wolne od zajęć edukacyjnych w roku szkolnym 2019/20

strona w przygotowaniu