Informacje i ogłoszenia

• wiadomość 1 z 2
    Podręczniki szkolne 2017/18

W roku szkolnym 2017/18 podręczniki -oprócz religii- dla uczniów naszej szkoły będą dostępne bezpłatnie.

• wiadomość 2 z 2
    Zmiana nazwy szkoły

Zespół Szkół nr 2 w Brodłach od 1.09.2017 r. zmienia swoja nazwę na
    Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Brodłach.
    Wszystkie klasy od 1 do VII szkoły podstawowej oraz klasy II i III gimnazjum będą realizowały obowiązek szkolny w dotychczasowym miejscu

Odjazd gimbusa 2016/17
Informacja dotycząca dowozu uczniów do Gimnazjum w roku szkolnym 2016/2017. Grojec, Poręba Żegoty, Mirów
 Dodatkowe dni wolne od nauki 2017/2018
Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych dla szkoły podstawowej i gimnazjum na rok szkolny 2016/17 w Zespole Szkół nr 2 w Brodłach.
 Zasady obowiązujące uczniów
Zasady obowiązujące uczniów w Zespole szkół nr 2 w Brodłach Obowiązkiem ucznia jest:...
Informacje:

Informacje i ogłoszenia
Zobacz informacje i ogłoszenia związane z własciwym funkcjonowaniem szkoły.
Zebrania z rodzicami 2017/18
Daty, godziny oraz tematyka spotkań, zebrań, dni otwartych dla rodziców w ciągu całego roku szkolnego.
Konsultacje nauczycieli 2017/18
Dni i godziny konsultacji nauczycieli z rodzicami w Zespole Szkkół nr 2 w Brodłach.
- brak informacji
Zajęcia dodatkowe 2016/17
Wykaz wszystkich zajęć dodatkowych i pozalekcyjnych dla uczniów, prowadzonych w naszej szkole.
- brak informacji
Dziennik elektroniczny
Logowanie do E-dziennika elektronicznego dla rodziców i uczniów, umożliwia szybkie sprawdzenie frekwencji, ocen, uwag czy zadań domowych.