Informacje i ogłoszenia

Rekrutacja 2019/20
Informacje związane z rekrutacją do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2019/2020
  Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!
W związku z rozpoczęciem sezonu grzewczego 2018-2019 r. - KP PSP w Chrzanowie informuje o prowadzonej kampanii społecznej pn. Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!.
  Plan wspomagania szkół
Plan wspomagania szkół prowadzonych przez Gminę Alwernia w zakresie kształtowania kompetencji kluczowych
 Zmiana nazwy szkoły
Zespół Szkół nr 2 w Brodłach od 1.09.2017 r. zmienia swoja nazwę na
Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Brodłach.
Wszystkie klasy od 1 do VII szkoły podstawowej oraz klasy II i III gimnazjum będą realizowały obowiązek szkolny w dotychczasowym miejscu
 Repetytoria w roku szkolnyck 2018/19
Terminy repetytorium klas 8 szkoły podstawowej i III gimnazjum przewidziane w roku szkolnym 2018/19.
 Dodatkowe dni wolne od nauki 2017/2018
Dodatkowe dni wolne od zajęć edukacyjnych w roku szkolnym 2017/18
 Zasady obowiązujące uczniów
Zasady obowiązujące uczniów w Zespole szkół nr 2 w Brodłach Obowiązkiem ucznia jest:...
Informacje:

Informacje i ogłoszenia
Zobacz informacje i ogłoszenia związane z własciwym funkcjonowaniem szkoły.
Zebrania z rodzicami 2018/19
Daty, godziny oraz tematyka spotkań, zebrań, dni otwartych dla rodziców w ciągu całego roku szkolnego.
Konsultacje nauczycieli 2018/19
Dni i godziny konsultacji nauczycieli z rodzicami w Zespole Szkkół nr 2 w Brodłach.
Zajęcia dodatkowe 2017/18
Wykaz wszystkich zajęć dodatkowych i pozalekcyjnych dla uczniów, prowadzonych w naszej szkole.
- brak informacji
Dziennik elektroniczny
Logowanie do E-dziennika elektronicznego dla rodziców i uczniów, umożliwia szybkie sprawdzenie frekwencji, ocen, uwag czy zadań domowych.