Bieżace wydarzenia

Święta Bożego Narodzenia

Zdarzyło się 20 grudnia 2019 -   od tego czasu upłynęło: 31 dni

Święta Bożego Narodzenia to piękny czas. Skłania do refleksji i wspomnień. W naszej szkole dzisiaj dzieci wprowadziły nas w magię zbliżających się Świąt. Mogliśmy oglądnąć w ciekawym wykonaniu Jasełka, którym towarzyszył cudownie rozśpiewany Chór Aniołów oraz posłuchać kolęd wykonanych solo przez przedszkolaki i starsze uczennice. Taki czas jest dla nas wszystkich bardzo ważny: uczymy się wybaczać jak również zatrzymujemy na chwilkę i odpoczywamy. Nasi uczniowie wczuwając się w swoje role, recytując wiersze, śpiewając piękne utwory uświadomili nam co jest najważniejsze: to „bliskość”, zatem nie zapominajmy o niej. Pani Dyrektor złożyła życzenia i podziękowania nauczycielom, uczniom i rodzicom, którzy sprawili, że dzisiaj mogliśmy wspólnie przeżyć ten czas i przygotować się do nadejścia Maleńkiej Dzieciny.. Zapraszamy do fotorelacji.

Jasełka kl 1-3 przygotowały: panie J. Kuciel, A. Mistarz, pan S. Małocha
Przedszkolaki: pani K. Borkowska – Drabiec