PROJEKTY EDUKACYJNE

Artykuł dodany 24.04.2017 r. | Admin

Projekty edukacyjne 2016/2017

W dniu dzisiejszym, 19 grudnia, klasa II gimnazjum przedstawiła na forum szkoły, projekt edukacyjny "2016 - rokiem Henryka Sienkiewicza". W ramach projektu zapoznaliśmy się z sylwetką oraz dziełami patrona naszej szkoły. Uczniowie klasy II przedstawili prezentację multimedialną ...

Projekty edukacyjne 2014/2015

W roku szkolnym 2014/2015 w Zespole Szkół nr2 w Brodłach realizowany był projekt edukacyjny„Henryk Sienkiewicz patronem naszej szkoły”. Uczniowie i nauczyciele włączyli się do akcji Narodowe Czytanie Sienkiewicza, którego inicjatorem był

Projekty edukacyjne 2012/2013

Ostatnia odsłona serii projektów pt. „Cudze chwalicie, swego nie znacie”. W tym roku uczniowie przybliżyli region Polski nam szczególnie bliski - Małopolskę. Tradycyjnie zapoznaliśmy się ze zwyczajami tradycjami, strojami i kuchnią małopolską.

Projekty edukacyjne 2011/2012

Prezentacja projektów edukacyjnych klas drugich. Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie - pisał w wierszu Wieś Stanisław Jachowicz. Cytat ten był tematem przewodnim projektu edukacyjnego. Klasa 2a przedstawiła w kontekście tych słów Śląsk, zaś 2b Bieszczady. Tematy projektu edukacyjnego dla klasy 2a przygotowała wychowawczyni p. mgr Dorota Jakóbik, dla klasy 2b wychowawczyni p. mgr Ilona Knapik.

Projekty edukacyjne 2010/2011

Prezentacja przygotowanego przez klasy drugie projektu pt. „Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Młodziez przygotowała przedstawienie dwóch regionów Polski wylosowanych wcześniej przez uczniów: Kaszub i Tatr. Swoje prezentacje podzieliła na pięć działów: położenie geograficzne, fauna i flora,