WIELKA PARADA SMOKÓW

Artykuł dodany 24.04.2017 r. | Admin

XV Parada smoków 2015

Parada Smoków to ponad 1000 dzieci z całego kraju, biorących udział w kolorowym pochodzie i animujących wykonane przez siebie smoki, w towarzystwie tancerzy, żonglerów, orkiestr i wielu innych artystów. Ulicami Rynku paraduje blisko 40 smoków, które na końcu pochodu stają do konkursu o najpiękniejszego Smoka Parady.

XIV Parada Smoków 2014

1 czerwca w Krakowie miała miejsce XIV Parada Smoków organizowana przez Teatr Groteska. W paradzie tej startujemy z naszymi smokami co rok i za każdym razem stajemy na podium :) Tak również było w tym roku, ale zanim pochwalimy się naszą nagrodą, przypomnijmy sobie poprzednie smoki.

XII Parada smoków 2012

3 czerwca br, po raz 12, odbyła się w Krakowie Wielka Parada Smoków organizowana przez Teatr Groteska.
Praca i inwencja twórcza naszych uczniów również w tym roku została zauważona i doceniona przez jury. Smok Bruchus stanął na najwyższym podium zajmując I miejsce w kategorii szkoły podstawowe/gimnazja.

XI Parada smoków 2011

Jak co roku, Teatr Groteska w Krakowie organizował paradę smoków. 4 czerwca 2011 r. również nasza szkoła wzięła udział w tej ogromnej imprezie plenerowej, gdzie w XI Wielkiej Paradzie Smoków – „Żywioły. Elementem og Mythos” była reprezentowana przez smoka Soria Moria. Smoka wykonali...

X Parada smoków 2010

W sobotę 5 czerwca 2010 uczniowie naszej szkoły podobnie jak rok wcześniej uczestniczyli w Wielkiej Paradzie Smoków w Krakowie. W konkursie na najpiękniejszego smoka zajęli trzecie miejsce, powtarzając tym samym sukces z ubiegłego roku.

IX Parada smoków 2009