Program rządowy - Radosna szkoła

Artykuł dodany 15.06.2013 r. | Admin

Projekt radosna szkołaProjekt radosna szkołaProjekt radosna szkołaProjekt radosna szkołaProjekt radosna szkołaProjekt radosna szkołaProjekt radosna szkołaProjekt radosna szkoła

Projekt - Radosna szkoła

Zespół Szkół nr 2 w Brodłach wziął udział w projekcie rządowym "Radosna Szkoła". W ramach tego projektu staraliśmy się o dofinansowanie zakupu pomocy dydaktycznych do miejsc zabaw wewnątrz szkoły. Miejsca zabawy (świetlice), zgodnie z założeniami programu, powinny być wyposażone w pomoce dydaktyczne, dzięki którym uczniowie będą mogli brać udział w zajęciach ruchowych np. w piłki, materace, tory przeszkód i klocki. Wyposażenie świetlic powinno również spełniać funkcję edukacyjną, umożliwiającą uczniom rozwijanie własnych zainteresowań.
W naszej szkole takie miejsce zostało stworzone.