PROJEKTY UCZNIOWSKIE

Projekt z przyrody klasa IV – roztwór nasycony

Zadaniem klasy IV było wykonanie eksperymentu, do którego potrzeba było:
sól, pojemnik, sznurek, patyk ( dłuższy od średnicy pojemnika) oraz taśma klejąca.
Przeprowadzenie eksperymentu:
Wodę wlać do połowy pojemnika, wsypać sól i mieszać, aż postanie roztwór nasycony. Do patyka przywiązać sznurek i ..
Nasze drogi

W obecnym roku szkolnym klasa szósta pracowała nad projektami „ Nasze drogi”. Rozszerzali swoją wiedzę na temat rodzajów dróg w zależności od materiałów z jakich zostały wykonane oraz celów ich użytkowania. Każda z grup wykonała
Mój stadion

Jak co roku klasa 6 wykonywała przez miesiąc projekt. W tym roku tematem naszych projektów były stadiony. Uczniowie zaprojektowali i zbudowali makiety obiektów sportowych oraz ...
Projekty uczniów klasy 6

Uczniowie klasy szóstej w ramach pracy długo terminowej wykonali piękne prace. Projekty ich osiedli mogliśmy podziwiać na wystawie na dolnym korytarzu. A tutaj możemy pooglądać końcowe efekty.
Projekt - życie Karola Wojtyły

Uczniowie i nauczyciela Zespołu Szkół nr 2 w Brodłach uczcili beatyfikację papieża wspólnym projektem przedstawiającym życie Karola Wojtyły od urodzenia do śmierci. Stroną artystyczną zajęli się mgr Anna Kędzierska wraz z uczniami Anną Chodecką, Agnieszką Linchard, Rafałem Kulczykiem.
Kilka dni wcześniej odbył się konkurs dotyczący osoby Karola Wojtyły. Konkurs ten rozgrywany był w trzech kategoriach wiekowych: nauczanie wczesnoszkolne, szkoła podstawowa, gimnazjum. Wyniki konkursu: