Mikołajki dla schroniska 2018

POMOC PSOM W SCHRONISKU 2019

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację zbiórki dla schroniska. Dawanie jest uniwersalnym kluczem do sukcesu – we wszystkich aspektach ludzkiego życia. [Bryant McGill]

Członkowie Koła Wolontariatu wraz z opiekunem Krystyną Buczek

Mikołajki dla schroniska 2018

Chcielibyśmy najserdeczniej podziękować wszystkim Uczniom oraz  Rodzicom, którzy wsparli naszą Mikołajkową zbiórkę dla schroniska w Oświęcimiu. Cieszymy się, że jest tyle dobrych osób, którym nie jest obojętny los bezdomnych czworonogów.      Bardzo dziękujemy za karmę, za koce i ręczniki – to wszystko jest bardzo, bardzo potrzebne i z pewnością zostanie wykorzystane. Okres zimowy to bardzo trudny czas dla zwierząt przebywających w schroniskach, jest to okres w  którym zapasy karmy są na wagę złota. Jeszcze raz dziękujemy serdecznie wszystkim Darczyńcom i mamy nadzieje, że w przyszłym roku  również uda nam się wspólnie zorganizować taką akcję.

Mikołajki dla schroniska 2016

W dniu dzisiejszym 22 listopada 2016 r. Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego wraz z panią Kingą Turecką- Kurek oddali w ręce pracowników schroniska wszystkie zgromadzone i przyniesione przez Was potrzebne rzeczy tj. karmę, koce i kojce. Dziękujemy Wam za bezinteresowną pomoc dla schroniska w Krakowie.

POMÓŻ PSOM W" SCHRONISKU!!!

Zima to najtrudniejszy czas dla bezdomnych psów. Schroniska, które wciąż borykają się z problemami: finansowymi, często nie są w stanie zapewnić wszystkim zwierzętom należytych warunków.

Właśnie dlatego postanowiliśmy zorganizować w naszej szkole zbiórkę pieniędzy i darów dla bezdomnych psów.

Patronat medialny nad zbiórką objął miesięcznik "Przyjaciel Pies".

Ze szczegółami akcji zapoznaj się na stronie internetowej www.pies.pl

Data zbiórki: 28.01-04.02 2009

Dary i pieniądze zbieraliśmy dla: Krakowskiego schroniska dla zwierząt.

W sumie udało nam się zebrać:

Psy:

MOKRA KARMA: