Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych i klas I na rok szkolny 2019/20

INFORMACJA ADMINISTRATORA O PRZETWARZANIU DANYCH

Szanowni Państwo, informujemy, że administratorem Waszych danych osobowych jest  Szkoła Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Brodłach, ul. Edukacyjna 1, 32-566 Alwernia reprezentowana przez Dyrektora Szkoły. Dane osobowe Pani/Pana przetwarzane będą w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę.

Podstawę prawną przetwarzania Waszych danych stanowi art. 6 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), tzn. dane będą przetwarzane na podstawie Waszej zgody albo na podstawie przepisów prawa. Informujemy, że:

1. Macie prawo do żądania od administratora dostępu do Waszych danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  2. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach.
  3. Macie prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
  4. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych – e-mail: iodszp@gmail.com

Informacje:

Informacje i ogłoszenia
Zobacz informacje i ogłoszenia związane z własciwym funkcjonowaniem szkoły.
Zebrania z rodzicami 2018/19
Daty, godziny oraz tematyka spotkań, zebrań, dni otwartych dla rodziców w ciągu całego roku szkolnego.
Konsultacje nauczycieli 2018/19
Dni i godziny konsultacji nauczycieli z rodzicami w Zespole Szkkół nr 2 w Brodłach.
Zajęcia dodatkowe 2017/18
Wykaz wszystkich zajęć dodatkowych i pozalekcyjnych dla uczniów, prowadzonych w naszej szkole.
- brak informacji
Dziennik elektroniczny
Logowanie do E-dziennika elektronicznego dla rodziców i uczniów, umożliwia szybkie sprawdzenie frekwencji, ocen, uwag czy zadań domowych.