Na lodowisku w Chrzanowie.

Dwudziestego lutego uczniowie klas VI , VII oraz VIII wraz z wychowawczyniami pojechali na lodowisko w Chrzanowie. Mimo, tego, że obawialiśmy się deszczu - wszyscy wiemy jak wygląda zima w tym roku :) okazało się, że pogoda nam dopisała.

Spędziliśmy aktywnie czas rozwijając nowe umiejętności.
Wszyscy zgodnie stwierdzili, że koniecznie to trzeba powtórzyć.

Krystyna Buczek

Wydarzenia szkolne

Sprzatanie świata
  Zdarzyło się 25 wrzesień 2020 r. od tego czasu upłynęło: 36 dni
 Sprzątanie świata - Polska jest częścią międzynarodowego ruchu na rzecz ochrony środowiska Clean up the World wywodzącego się z Australii, zapoczątkowanego w 1989 roku przez Ina Kiernana, australijskiego biznesmena i żeglarza. W ruchu tym uczestniczy blisko 40 mln.
All You Need Is Love 2019
  Zdarzyło się 27 luty 2019 r. od tego czasu upłynęło: 612 dni
 Gratulujemy naszym uczennicom Ani z klasy VIII oraz Kasi z klasy VIII znakomitego występu na gminnym konkursie poezji w języku angielskim „All you need is love”. Kasia zdobyła II miejsce w kategorii klas VII -VIII. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Na lodowisku w Chrzanowie.
  Zdarzyło się 23 luty 2020 r. od tego czasu upłynęło: 251 dni