Na lodowisku w Chrzanowie.

Artykuł dodany 23.2.2020 r. | Krystyna Buczek

Dwudziestego lutego uczniowie klas VI , VII oraz VIII wraz z wychowawczyniami pojechali na lodowisko w Chrzanowie. Mimo, tego, że obawialiśmy się deszczu - wszyscy wiemy jak wygląda zima w tym roku :) okazało się, że pogoda nam dopisała.

Spędziliśmy aktywnie czas rozwijając nowe umiejętności.
Wszyscy zgodnie stwierdzili, że koniecznie to trzeba powtórzyć.

Wydarzenia szkolne

Sprzatanie świata
  Zdarzyło się 25 wrzesień 2020 r. od tego czasu upłynęło: 206 dni

Sprzątanie świata - Polska jest częścią międzynarodowego ruchu na rzecz ochrony środowiska Clean up the World wywodzącego się z Australii, zapoczątkowanego w 1989 roku przez Ina Kiernana, australijskiego biznesmena i żeglarza. W ruchu tym uczestniczy blisko 40 mln.
All You Need Is Love 2019
  Zdarzyło się 27 luty 2019 r. od tego czasu upłynęło: 782 dni

Gratulujemy naszym uczennicom Ani z klasy VIII oraz Kasi z klasy VIII znakomitego występu na gminnym konkursie poezji w języku angielskim „All you need is love”. Kasia zdobyła II miejsce w kategorii klas VII -VIII. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Na lodowisku w Chrzanowie.
  Zdarzyło się 23 luty 2020 r. od tego czasu upłynęło: 421 dni