Sprzatanie świata

Sprzątanie świata - Polska jest częścią międzynarodowego ruchu na rzecz ochrony środowiska Clean up the World wywodzącego się z Australii, zapoczątkowanego w 1989 roku przez Ina Kiernana, australijskiego biznesmena i żeglarza. W ruchu tym uczestniczy blisko 40 mln. wolontariuszy z ponad czterdziestu krajów na całym świecie. W Polsce akcję w 1994 roku zainicjowała Mira Stanisławska-Meysztowicz, założycielka Fundacji Nasza Ziemia.

Anna Nowak

Wydarzenia szkolne

Sprzatanie świata
  Zdarzyło się 25 wrzesień 2020 r. od tego czasu upłynęło: 36 dni
All You Need Is Love 2019
  Zdarzyło się 27 luty 2019 r. od tego czasu upłynęło: 612 dni
 Gratulujemy naszym uczennicom Ani z klasy VIII oraz Kasi z klasy VIII znakomitego występu na gminnym konkursie poezji w języku angielskim „All you need is love”. Kasia zdobyła II miejsce w kategorii klas VII -VIII. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Na lodowisku w Chrzanowie.
  Zdarzyło się 23 luty 2020 r. od tego czasu upłynęło: 251 dni
 Dwudziestego lutego uczniowie klas VI , VII oraz VIII wraz z wychowawczyniami pojechali na lodowisko w Chrzanowie. Mimo, tego, że obawialiśmy się deszczu - wszyscy wiemy jak wygląda zima w tym roku :) okazało się, że ...