Warning: file(page/wydarzenia//baza_wydarzenia.php5): failed to open stream: No such file or directory in /home/zsbrodla/domains/zs2brodla.nsf.pl/public_html/config_page/config_page.php on line 36

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/zsbrodla/domains/zs2brodla.nsf.pl/public_html/config_page/page_lewa.php on line 8
Wydarzenia szkolne

Sprzatanie świata
  Zdarzyło się 25 wrzesień 2020 r. od tego czasu upłynęło: 158 dni

Sprzątanie świata - Polska jest częścią międzynarodowego ruchu na rzecz ochrony środowiska Clean up the World wywodzącego się z Australii, zapoczątkowanego w 1989 roku przez Ina Kiernana, australijskiego biznesmena i żeglarza. W ruchu tym uczestniczy blisko 40 mln.
All You Need Is Love 2019
  Zdarzyło się 27 luty 2019 r. od tego czasu upłynęło: 734 dni

Gratulujemy naszym uczennicom Ani z klasy VIII oraz Kasi z klasy VIII znakomitego występu na gminnym konkursie poezji w języku angielskim „All you need is love”. Kasia zdobyła II miejsce w kategorii klas VII -VIII. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Na lodowisku w Chrzanowie.
  Zdarzyło się 23 luty 2020 r. od tego czasu upłynęło: 373 dni

Dwudziestego lutego uczniowie klas VI , VII oraz VIII wraz z wychowawczyniami pojechali na lodowisko w Chrzanowie. Mimo, tego, że obawialiśmy się deszczu - wszyscy wiemy jak wygląda zima w tym roku :) okazało się, że ...