Spotkanie profilaktyczne

Warto przypomnieć... Mimo, że wakacje biegną pełną parą warto przypomnieć, że w czerwcu uczniowie klas IV - VIII oraz III kl. gimn. wzięli udział w spotkaniu profilaktycznym zatytułowanym " Wychodząc poza schematy". Perkusista rozmawiał z młodzieżą na temat emocji pozytywnych i negatywnych. Mówił dużo o tym, że wejście w uzależnienie to wejście "na równię pochyłą" , potrafi sprowadzić nas na dno życia.
Warsztaty naprawdę wywarły wrażenie na uczniach mamy nadzieję, że zapamiętają przestrogi i będą odważnie kroczyć przez życie wolni i bez uzależnień.Krystyna Buczek

zamknij


Wydarzenia szkolneStypendia Burmistrza Gminy Alwernia
  Zdarzyło się 18 czerwiec 2019 r. od tego czasu upłynęło: 94 dni
 Wakacyjnie, ale jeszcze raz gratulujemy uczniom,którzy w tym roku szkolnym 2018/2019 za swoje osiągnięcia otrzymali stypendia Burmistrz Gminy Alwernia, a byli to:
Spotkanie profilaktyczne
  Zdarzyło się 10 czerwiec 2019 r. od tego czasu upłynęło: 102 dni
 Mimo, że wakacje biegną pełną parą warto przypomnieć, że w czerwcu uczniowie klas IV - VIII szkoły podstawowej oraz III kl. gimnazjum. wzięli udział w spotkaniu profilaktycznym zatytułowanym -Wychodząc poza schematy.
Międzybrodzie Żywieckie
  Zdarzyło się 5 czerwiec 2019 r. od tego czasu upłynęło: 107 dni
 W dniach 5 i 6 czerwca najstarsze klasy tj. III gimnazjum, VIII oraz VII z Poręby Żegoty spędziły miło czas na wycieczce w Międzybrodziu Żywieckim. Piękne krajobrazy Beskidu Żywieckiego to nie jedyne atrakcje naszego wyjazdu.
Jak nie czytam, jak czytam
  Zdarzyło się 31 maj 2019 r. od tego czasu upłynęło: 112 dni
 31 maja 2019, w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka. Były nie tylko słodycze, ale również zawody sportowe dla całej szkoły, Konkurs Pięknego Czytania oraz Książkowy Marsz ulicami Brodeł. Uczniowie, na wykonanych przez siebie ...
Pokaz historyczny - Wrzesień 1939 r.
  Zdarzyło się 30 maj 2019 r. od tego czasu upłynęło: 113 dni
 30 maja 2019 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w pokazie historycznym - Wrzesień 1939 r. Członkowie grupy rekonstrukcyjnej przedstawili krótki rys historyczny pod hasłem - o tym, jak wybuchła II wojna światowa.
Wartość pieniądza w czasie
  Zdarzyło się 24 maj 2019 r. od tego czasu upłynęło: 119 dni
 Dwóch uczniów naszej szkoły w kwietniu wzięło udział w powiatowym konkursie matematycznym
Wycieczka do Pragi.
  Zdarzyło się 17 maj 2019 r. od tego czasu upłynęło: 126 dni
 W dniach 15-17 maja uczniowie klasy siódmej naszej szkoły (z kilkoma uczniami z klasy 6 i 8) uczestniczyli w turystyczno-integracyjnej wycieczce do Pragi.Wraz z naszymi uczniami, przyrodę, historię i piękno Czech poznawali uczniowie ...